Hakkımızda

Yaratıcılığın sınırsızlığını mühendisliğin işlevselliğiyle buluşturuyoruz...

Epigra (ɛpɪɡrɑ), latince bir sözcük olan ve "kısa, ilgi çekici, akılda kalıcı; zaman zaman da şaşırtıcı özellikler taşıyan kelime grubu” anlamına gelen “epigram” kelimesinden geliyor.

2009 yılından bu yana; marka kimliğimizin de yansıttığı değerlere tutkuyla inanarak, tasarlayarak, geliştirerek ve ilham vererek müşterilerimiz ve onların müşterileri için mümkün olan en iyi dijital deneyimleri yaratmak için ekip olarak çalışıyoruz.

SADECE BİR AJANS DEĞİL...

Epigra, yaptığı işe ve daha iyiye tutkuyla bağlı bir
ürün ve yazılım geliştirme ajansıdır.

Biz, teknoloji yoluyla kaydedilen ilerlemelere, yaratıcı olmaya, daha fazlası için çabalamaya ve elde edeceğimiz sonuçların dünyayı daha iyi bir yer haline getireceğine ve insan hayatını kolaylaştıracağına inanıyoruz. Bugünün inovasyonlarının yarının standartları olduğunu düşünerek bugünümüze ve geleceğimize yatırım yapıyor ve hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz.

Müşterilerimize faydalı olabilecek teknoloji ve trendleri daima araştırıyor ve değerlendiriyoruz. Sürekli gelişim içinde, üretmek ve değer yaratmak için yaşıyoruz ve biliyoruz ki hedefimizi en yükseğe koyarak yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz.

Bizce gelecek, tutku ve teknolojinin kesiştiği noktada inşa edilir.

DEĞERLERİMİZ

Empati Yap

Kendimizi kullanıcıların yerine koyar, ihtiyaçlarının arkasında yatan nedenleri tespit ederek kalıcı çözümler yaratmak için çalışırız.

Meraklı Ol ve Öğren

Her zaman öğrenir, yeni olasılıkları merak eder; sorular sorar ve cevapları keşfetmek için harekete geçeriz.

Sorumluluk Al

Tüm takım için hareket eder, inisiyatif alır ve görevlerimizi sahipleniriz. Değişim “bu benim işim değil” demeyenler ile gerçekleşir.

Heyecanını Kaybetme

Yaptığımız işi severiz, süreç boyunca azimle çalışır; üretmeye ve yaratmaya karşı devamlı bir heyecan duyarız.

Sonuca Odaklan

İstekler her zaman amaca hizmet etmeyebilir. Modern dünyanın hız ve bütçe ile ilgili kaygılarını bilsek de daima kaliteli olmak birinci hedefimizdir.

Gerçekçi Ol

Sezgilere veya duygulara değil, kanıtlara ve verilere dayalı kararlar veririz. Bize göre içgörü içgüdüden; veri fikirlerden daha üstündür.

Daha İyisi Mümkün

İş birliklerimizi devamlı hale getirebilmek için her defasında daha iyisinin gerekeceğini bilir, bunu başarabileceğimize inanırız.

Sade ve Verimli Ol

En kompleks sorunların dahi ardında basit çözümler yatabileceğine inanırız. En önemli kaynak olan zamanın değerini iyi biliriz.

Epigrian = İnsan

Sevgi, dürüstlük, güven ve saygı bizim DNA'mızdır. İnsan olarak birbirimizi; çevreyi ve patili dostlarımızı önemseriz.

Neden Epİgra?

Sizin hedefleriniz var, bizim ise sizi hedeflerinize ulaştırmak için gereken bilgi ve deneyimimiz.

Bize göre uygun koşullarda strateji, yaratıcılık ve yetenek bir araya geldiğinde etkileyici sonuçlar elde edilebilir.

İlk toplantımızdan başlayarak sizi nihai hedeflerinize ulaştırana kadar, tüm sürecin en doğru şekilde ilerlediğinden emin olmak için sizinle omuz omuza çalışıyoruz.

İyi bir ürün daima estetik olduğu kadar işlevsel ve iyi düşünülmüş olmalıdır. Bu nedenle her zaman sizinle tam bir işbirliği halinde bütüncül bir yaklaşımla; sizin için fark yaratabilmek için buradayız.

Çalışmaktan gurur duyduğumuz bazı markalar

Bir ajans ve müşteri arasındaki başarlı ve sürdürebilir ilişkinin, sonuçlara bağlı olduğu kadar takım çalışması ve karşılıklı anlayışa bağlı olduğunu biliyoruz. Örnekleri aşağıda da yer alan -fakat bununla sınırlı olmayan- birçok yerel ve küresel markayla çalışmış olmanın gururunu yaşıyoruz.

3M

3M Incognito ürününün Avrupa Lansmanı sürecinde pazarlama web sitesini hazırladık.

Acıbadem Üniversitesi

Kurumsal web sitesi tasarımı haricinde, uluslararası öğrenci ve aday öğrenci sayfaları ve dijital süreç tasarımlarını ve uygulamalarını gerçekleştirdik.

Adidas

Adidas İstanbul Maratonu için katılımcıların koşu mesafesi ve sürelerini infografik olarak hazırlamasını ve sosyal medya üzerinden paylaşmasını sağladık.

Boğaziçi Üniversitesi

Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nün web sitesini hayata geçirdik.

Bristol-Myers Squibb

Partner ajansımız "Sağlık Bahçesi" ile birlikte oyunlaştırılmış sosyal öğrenme platformumuz olan Futurinn'i BMS için özelleştirdik.

Cevahir AVM

2016-2018 yılları arasında yaptığımız pazarlama çalışmaları kapsamında pek çok sosyal medya kampanyaası yürüttük ve farklı kampanya web siteleri geliştirdik.

Coldwell Banker

Coldwell Banker Türkiye Franchise'ı lansman sürecinde kurumsal kampanya web sitesini tasarladık ve hayata geçirdik.

Damat Tween

Fuar standlarında ziyaretçilerin daha keyifli vakit geçirebilmesi için tabletlerde oynanabilen ve marka ürünlerinden oluşan bir eşleştirme oyunu tasarladık ve geliştirdik.

Eczacıbaşı Holding

Eczacıbaşı kurumsal web sitesi ve Unibaby için müşteri deneyimlerini ve arayüzleri yeniden tasarladık ve markanın ihtiyaçlarına özel bir içerik yönetim sistemi entegrasyonları gerçekleştirdik.

EKU

Senfonico ile birlikte modern tasarım elementlerini barındıracak şekilde EKU kurumsal web sitesini yeniden tasarladık ve Statamic CMS ile markanın ihtiyaçlarına özel bir içerik yönetim sistemi entegrasyonu gerçekleştirdik.

ESA E-Sports

ESA E-Sports kurumsal web sitesini tasarlayıp yenilemenin haricinde, Valorant Türkiye için uçtan uca özel bir turnuva yönetimi sistemi geliştirdik.

Gulf Sigorta

Gulf Sigorta kurumsal web sitesini tasarlamanın haricinde Pegasus, Türk Hava Yolları gibi pek çok üçüncü parti entegrasyonu we online sigortalama işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayan yazılımları geliştirdik.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan, İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İSTAÇ) kurumsal web sitesini yeniledik.

KFC

Partner ajansımız "Sağlık Bahçesi" ile birlikte oyunlaştırılmış sosyal öğrenme platformumuz olan Futurinn'i KFC için özelleştirdik.

MEF Üniversitesi

İş ortaklarımızdan 3 Faktöriyel ile birlikte MEF Üniversitesi kurumsal web sitesini yeniledik.

Migros

Partnerlerimizden Sağlık Bahçesi ile birlikte Eğitim Yönetimi Sistemimiz olan Antre'yi Migros için özelleştirdik.

Odeabank

We have launched an intranet project for Odeabank, where in-house events, news and developments are shared.

Pegasus

Partnerlerimizden Sağlık Bahçesi ile birlikte Eğitim Yönetimi Sistemimiz olan Antre'yi Pegasus için özelleştirdik.

Playstation

Playstation 20. Yıl kutlamaları süresinde markanın sosyal medya çalışmalarını desteklemek için yarışma ve kampanya web siteleri hazırladık.

Ramada

Ramada Golden Horn İstanbul'un web sitesini tasarladık.

Santa Farma

2013 yılından bu yana Santa Farma kurumsal web sitesi ve dijital stratejileri haricinde; hekimlere özel Zone portallarının ve mobil uygulamalarının tasarlanması geliştirilmesi gibi pek çok konuda çalışmaya devam ediyoruz.

Unilever

Partnerlerimizden Sağlık Bahçesi ile birlikte Eğitim Yönetimi Sistemimiz olan Antre'yi Unilever için özelleştirdik.

Visa

Partner ajanslarımızdan Ketchup Loyalty ile Visa Platinum Masa uygulamasının kullanıcı deneyimi ve arayüz tasarımlarını gerçekleştirdik.

Yapı Kredi

Tamamı dijital ortama aktarılan Yapı Kredi Kurumsal İletişim Arşivi'ni kurum içerisinde erişilebilir ve ilerleyen süreçte pazarlama faaliyetleri projeye özel olarak raporlanabilir şekilde geliştirdik.

Zorlu

Ziyaretçileri için etkinlik takvimi, kampanyalar, mağaza listesi gibi özellikler haricinde sadakat programı kapsamında QR ile Ödeme de yapabilecekleri Zorlu World uygulamasının ilk versiyonunu tasarladık.

Müşterilerimizden bazı geri bildirimler

Fikirlerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilecek bir yazılım geliştirme şirketi arıyorsanız, Epigra ile iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ederim. Yaklaşık 10 yıldır birçok farklı projede kendileriyle çalışıyoruz ve her zaman çok başarılı işlere imza atıyorlar. Sektördeki deneyimleri sayesinde tasarımdan geliştirmeye ihtiyacımız olan her konuda bize yardımcı oldular ve ortaya çıkardıkları çalışmalar bizi hep çok mutlu etti. Teşekkürler Epigra!
ULive'da çok kısa bir sürede tam işlevli bir prototip oluşturmamız için özveriyle bize destek oldular. Eğer siz de fikirlerinizi hayata geçirmek için bir mobil uygulama oluşturmak istiyor ve başarılı bir yazılım geliştirme şirketi arıyorsanız, Epigra’yı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Ürün pazarlama web sitenizi oluştururken Epigra’yı tercih etmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Bu alanda zengin bir deneyime sahipler. Bir ürünün özünü nasıl yakalayacaklarını ve potansiyel müşterilere etkili bir şekilde nasıl ileteceklerini gerçekten iyi anlıyorlar. Epigra ile çalışmak, vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olacak harika bir tasarımcı ve geliştirici ekiple çalışmak demek.
Epigra, özel uygulama geliştirme ve 3. parti entegrasyonlar konusunda başarılı bir yazılım geliştirme şirketi. Ekipleri, projelerimizin karmaşıklığını anlayarak ve planlamadan uygulamaya kadar tüm süreç boyunca bize rehberlik etti. Her zaman bir sonraki adımı düşünerek ürünlerimizin ve hizmetlerimizin gelişimine ciddi anlamda katkı sağladılar. Bu nedenle eğer projenizi hayata geçirmek için yardıma ihtiyacınız varsa, veya hem tasarım hem de yazılım alanında iyi bir partner arıyorsanız: Epigra'yı türünün tek örneği olarak görebilirsiniz!
Seçil Yüksel -  Santa Farma , Marketing Director
Seçil Yüksel
Santa Farma , Marketing Director
Ahmet Berkman -  Urban Riders , Founder
Ahmet Berkman
Urban Riders , Founder
Ezgi Demir -  3M , Marketing Development Leader
Ezgi Demir
3M , Marketing Development Leader
Murat Bedir -  Gulf Sigorta , Director of I.T
Murat Bedir
Gulf Sigorta , Director of I.T