Yetenek size oyunları kazandırabilir, ancak şampiyonluklar ekip çalışması ve zeka ile kazanılır.

Michael Jordan

Sizi bekliyoruz...

Her gün daha iyisini yapabilmek için çıktığımız yolculuğumuzda bizimle olacak; çalışkan, yenilikçi, anlamlı şeyler yapmaya kararlı, azimli ve yaratıcı yeni ekip arkadaşlarına olan arayışımız her zaman devam ediyor.

Dahasını birlikte başarabiliriz...

Her şeyden önce bizce insan işini sevmeli. İş arkadaşları ona ilham vermeli ve onu desteklemeli. Çalıştığı müşterilerden ve yaptığı işten motive olmalı. Çabası için dahi takdir edilebilmeli; daha iyisini istediği için destek görmeli. Her gün gülmenin, öğrenmenin ve gelişmenin yollarını ararken bu çabanın karşılığını alabilmeli. Ekibiyle birlikte kariyerinin olabildiğince tatmin edici; hayatının ise olabildiğince dengeli ve pozitif olmasının yolunu arayabilmeli..

Epigra, yönetim kadrosundan en yeni üyesine kadar ekipteki herkes adına tam da bu idealleri gerçekleştirebilmek ve "mümkün" diyebilmek için var.

Sektör ortalamalarının üzerinde kalarak takımın üçte birinden fazlasının 2 yıl veya daha uzun süredir bizimle olmasını, savunduğumuz değerleri bir derece de olsa başarabilmiş olmamıza bağlıyoruz.

Bu idealleri ve hayallerimizi birlikte büyütüp geliştirebilecek herkesle çalışmasak bile tanışabilmeyi dört gözle bekliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Empati Yap

Kendimizi kullanıcıların yerine koyar, ihtiyaçlarının arkasında yatan nedenleri tespit ederek kalıcı çözümler yaratmak için çalışırız.

Meraklı Ol ve Öğren

Her zaman öğrenir, yeni olasılıkları merak eder; sorular sorar ve cevapları keşfetmek için harekete geçeriz.

Sorumluluk Al

Tüm takım için hareket eder, inisiyatif alır ve görevlerimizi sahipleniriz. Değişim “bu benim işim değil” demeyenler ile gerçekleşir.

Heyecanını Kaybetme

Yaptığımız işi severiz, süreç boyunca azimle çalışır; üretmeye ve yaratmaya karşı devamlı bir heyecan duyarız.

Sonuca Odaklan

İstekler her zaman amaca hizmet etmeyebilir. Modern dünyanın hız ve bütçe ile ilgili kaygılarını bilsek de daima kaliteli olmak birinci hedefimizdir.

Gerçekçi Ol

Sezgilere veya duygulara değil, kanıtlara ve verilere dayalı kararlar veririz. Bize göre içgörü içgüdüden; veri fikirlerden daha üstündür.

Daha İyisi Mümkün

İş birliklerimizi devamlı hale getirebilmek için her defasında daha iyisinin gerekeceğini bilir, bunu başarabileceğimize inanırız.

Sade ve Verimli Ol

En kompleks sorunların dahi ardında basit çözümler yatabileceğine inanırız. En önemli kaynak olan zamanın değerini iyi biliriz.

Epigrian = İnsan

Sevgi, dürüstlük, güven ve saygı bizim DNA'mızdır. İnsan olarak birbirimizi; çevreyi ve patili dostlarımızı önemseriz.

ne yaparız / ne yapmayız

sorumluluk alırız geçiştirmeyiz

daha iyisini isteriz kaliteden ödün vermeyiz

empati yaparız sadece kendimizi düşünmeyiz

detaylara takılırız baştan savmayız

ilişkilere değer veririz ego yapmayız

beklentileri yukarı çekeriz tutamayacağımız sözler vermeyiz

bozarız, yaparız vazgeçmeyiz

eşitliğe inanırız haksızlığa gelemeyiz

güven yaratırız suistimal etmeyiz

Eski Epigrianlar neler dediler?

Epigra'da geçirdiğim iki yıl, şimdiye kadar çalışma hayatında yaşadığım en iyi yıllarındandı. Bir parçası olduğum ekibin hepsi çalışkan, arkadaş canlısı ve kendini işine adamış bireylerdi; birlikte mükemmel bir uyum içinde çalıştığımızı gerçekten hissettim. Uğur mükemmel bir rehberlik ve mentorluk sağlayarak herkesin mümkün olan en yüksek sonuçları elde etmeye kendini adadığı olumlu bir çalışma ortamı yaratıyor. Herkes birbirine saygı duyuyor ve açık bir şekilde iletişim kurabiliyor; bu da işbirliğini etkili ve keyifli hale getiriyor. Deneyimli bir ekibe ve güçlü bir liderliğe sahip, fırsat eşitliği sunan bir işyeri arıyorsanız, Epigra'yı şiddetle tavsiye ederim.
Gökhan Akkurt - Senior iOS Engineer, Zalando
Gökhan Akkurt
Senior iOS Engineer, Zalando
Yazılım geliştirici kariyerimin temellerini Epigra'da attım. 2 yıl boyunca front-end geliştirici olarak çalıştım ancak yalnızca front-end geliştirmeyi değil diğer pek çok web teknolojilerini ve sektörel dinamikleri burada öğrenme ve deneyimleme fırsatım oldu. Ekipteki herkes, bana yardımcı olabilmek için inanılmaz bir sabır gösterdi. Bu da sağlam temellere sahip bir geliştirici olarak kariyerimde ilerlememi sağladı. Harika bir öğrenme deneyimi ve harika bir çalışma ortamı arayan hevesli geliştiricilere Epigra'yı memnuniyetle tavsiye ediyorum.
Berkay Özen - Lead GIS Engineer, Getir
Berkay Özen
Lead GIS Engineer, Getir
Epigrada stajyer olarak başladığım ve sonrasında tam zamanlı olarak çalıştığım 4 sene bana inanılmaz deneyimler kattı. Profesyonel iş hayatımda daha iyi bir yerde başlayabileceğimi düşünmüyorum. Çalıştığım süre boyunca, yazılım alanı dışında, müşteri yönetimi ve proje yönetimi hakkında oldukça güzel ve sağlam zemine oturan deneyimler kazandım. Gelişime her zaman açık, yaptığı projeler standartların üzerinde, yeni teknolojileri benimseyen ve elindeki tüm kaynakları çalışanları için kullanan, kaliteyi iş ve günlük hayatında motto edinmiş bir yer. Epigra bir dijital ajanstan öte, bir aile.
Göktuğ Hatipoğlu - PHP Developer, Jotform
Göktuğ Hatipoğlu
PHP Developer, Jotform
Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca Epigra ile çalışmak olağanüstü bir deneyim oldu. Katıldığım andan itibaren, dinamik ve destekleyici liderlik ekibi beni ekibin bir parçası gibi hissettirdi. Bana işim üzerinde özerklik ve yaratıcı olabilmem için alan sağladılar. Ancak bunun ötesinde, Epigra ile ilgili en sevdiğim şeylerden biri, sürekli yenilik yapma istekleri. Son teknoloji dijital ürünler geliştirmekten, her gün neyi daha iyi yapabileceklerini gözden geçirmeye kadar: vizyonları gerçekten ilham verici! Bu "epik" yolculuğun bir parçası olduğum için gurur duyuyorum.
Caner Çolakoğlu - Head Of Design, Yolcu360
Caner Çolakoğlu
Head Of Design, Yolcu360
Yaklaşık bir yıl boyunca Epigra'da baş mühendis olarak çalışma zevkine eriştim ve benim için çok keyifli ve kaliteli bir deneyim oldu. Epigralı olmak kesinlikle bir ayrıcalık. Bu süre zarfında ekibimin başarıları dikkate değerdi. Kaliteli bir yazılımı zamanında teslim ettik ve hatasız bir şekilde tüm projelerimizi tamamladık. Epigra her zaman müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi hedefliyor. Benim için en etkileyici kısım, şirketin teknolojiye karşı çok iyi bir tutku ve vizyona sahip olması diyebilirim. Epigra her zaman daha iyi ürünler yaratmak ve yeni fikirler keşfetmeye hevesli ve yeni teknoloji trendlerini yakından takip ediyor. Geniş bir müşteri/ürün yelpazesinde kendinizi geliştirebileceğiniz bir ekiple çalışmak için bir yer arıyorsanız, Epigra kesinlikle doğru seçim olacaktır.
Akın Gündoğdu - Engineering Manager, Superpeer
Akın Gündoğdu
Engineering Manager, Superpeer