Uzmanlığımız

İnsan odaklı teknolojik çözümler

Bizce önemli olan insan hayatına dokunabilecek şeyler üretebilmek. Bunu, müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, empati ile tasarlayarak ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak; anlayışın, yaratıcılığın ve stratejinin kilit rolde olduğu bir yaklaşım ile gerçekleştiriyoruz. Bizi biz yapan da bu!

Yazılım Geliştirme

Kurumsal web sitesinden, özel ihtiyaçlarınıza, intranet projelerine veya mobil girişim fikirlerinize kadar projeniz ne olursa olsun; web sitesi ve uygulama geliştirme alanlarında müşterilerimize güvenilir, sürdürülebilir, ölçeklenebilir yazılım çözümleri üretebilmek için 10+ senedir çalışıyoruz.

Node, Vue.js, React, Tailwind ve Bootstrap gibi framework'leri kullanarak ön uç (front-end) geliştirmeden Laravel Framework'teki üstün uzmanlığımızla PHP back-end geliştirmeye; veya Java, Kotlin veya Swift'te iOS veya Android native uygulama geliştirmeye kadar çok farklı dillerde ve alanlarda geliştirme hizmetleri sağlıyoruz.

Yazılım geliştirme projelerinde hız, kalite ve verimliliğin önemini anlıyoruz. Zaman / Kalite / Bütçe kısır döngüsünün, bilgi ve şeffaflık ölçüde büyük ölçüde kırılabilir olduğuna inanıyoruz. Yıllardır çok farklı sektörlerde müşteri ve projelerde zengin özelliklere sahip uygulamalar yaratmış olmanın bize sağladığı tecrübe sayesinde projelerin çoğunda talep olarak karşılaştığımız 30'dan fazla standart özellik için özel geliştirilmiş esnek ve geliştirilebilir kütüphanelerimiz bize bu konuda en büyük katkıyı sağlıyor.

Hedefleriniz, planlarınız ne olursa olsun, yazılım geliştirme konusunda bir ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz!

Uzmanlık Alanlarımız
 • Front-End Geliştirme
 • Back-End Geliştirme
 • iOS Uygulama Geliştirme
 • Android Uygulama Geliştirme
 • Kurumsal Web Sitesi (CMS)
Teknoloji ve Araçlar

Tasarım

Tasarım estetikten çok daha fazlasıdır:

Bizim için tasarım kullanıcının ihtiyaçlarını ve markaların hedeflerini göz önünde bulundurarak, insanların dijital ürünlerle veya markalarla nasıl etkileşime girdiğini anlayarak hem işlevsel hem de eğlenceli deneyimler yaratmak ile ilgilidir.

UX(Kullanıcı Deneyimi) Tasarımı, UI(Arayüz) Tasarımı ve Kurumsal Marka Kimliği tasarlamak konusunda mühendislik disiplininden de beslenen, empatiye dayalı benimsediğimiz özel yaklaşımımız, bu alanda aldığımız son derece olumlu geribildirimlerin gizli formülünde temeli oluşturuyor.

Müşterilerinizin dikkatini çekecek ve onlara hatırlayacakları kusursuz bir deneyim sunacak özenli, ilgi çekici tasarımlar oluşturmak konusunda bir ihtiyacınız bulunuyorsa, doğru yerdesiniz.

Uzmanlık Alanlarımız
 • Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı
 • Web Arayüz (UI) Tasarımı
 • Mobil Uygulama (UI) Arayüz Tasarımı
 • Kurumsal Kimlik & Markalama
Teknoloji ve Araçlar

Danışmanlık

Müşterilerimizin uzun vadeli sektör trendlerine ayak uydurmalarını ve rekabette bir adım önde olmalarını sağlayacak stratejik kurumsal teknoloji yönetimi ve inovasyon hizmetleri sağlıyoruz.

Güncel teknolojileri, kullanılabilecek araçları ve bunlarla başarılı ürünler/süreçler inşa etmek için neler gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle teknoloji yoluyla optimizasyon ve verimliliği nasıl en üst düzeye çıkarabileceğimiz konusunda düşünmek, gelişmek ve paylaşmak Epigrian DNA'mızın bir parçası.

Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile dijital varlıklarını geliştirmek ve/ya hedeflerine daha hızlı ulaşmak isteyen her ölçekten şirket ve startup için sağladığımız Minimum Uygulanabilir (MVP) geliştirme, danışmanlık dijital ürün geliştirme hizmetlerinde süreç boyunca müşterilerimiz ile yakın bir şekilde çalışarak hedeflerin "bir tık" ötesine geçebilmek için çalışıyoruz.

İster hayata geçirmeye çalıştığınız yeni bir fikriniz; ister süreçlerini dijital ve teknoloji yoluyla optimize etmeye çalışan global bir marka olun; günümüzün son derece rekabetçi dijital dünyasında başarıya ulaşma yolunda her adımda size rehberlik etmek için buradayız.

Uzmanlık Alanlarımız
 • Dijital Ürün Geliştirme
 • Dijital Dönüşüm
 • Minimum Viable Product (MVP) Planlama