eku.com.tr

Senfonico ile birlikte 1962 yılında kurulmuş ve Avrupa'nın en büyük dökümhanelerinden birisi olan EKU'nun kurumsal web sitesini yeniden tasarladık ve markanın ihtiyaçlarına özel bir içerik yönetim sistemi entegrasyonu gerçekleştirdik.

İş Ortağımız: Senfonico
Ne Yaptık?
  • Back-End Geliştirme
  • Front-End Geliştirme
  • Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı
  • Web Arayüz (UI) Tasarımı
Ne Kullandık?
EKU

EKU, 1962 yılında kurulmuş lider bir Türk fren üretim şirketidir ve 2 milyon üniteden fazla üretim kapasitesi ile Avrupa'nın en büyük dökümhanelerinden biridir.

eku.com.tr websitesini kim yaptı?

eku.com.tr web sitesinin Back-End Geliştirme, Front-End Geliştirme, Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı, Web Arayüz (UI) Tasarımı, çalışmaları Epigra taraıfndan yapılmıştır.

EKU kimdir?

EKU, 1962 yılında kurulmuş lider bir Türk fren üretim şirketidir ve 2 milyon üniteden fazla üretim kapasitesi ile Avrupa'nın en büyük dökümhanelerinden biridir. 2021 yılı itibariyle İstaç Back-End Geliştirme, Front-End Geliştirme, Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı, Web Arayüz (UI) Tasarımı, alanlarındaki projelerinde Epigra ile çalışmaktadır.

Sektöründe lider markalardan birisi olan EKU, ve partner ajansımız Senfonico ile birlikte web EKU Kurumsal web sitesinin yeniden tasarlanması ve geliştirilmesi konusunda çalışmaktan gurur duyduk.

60. yılında çevrimiçi varlıklarını yenilemek isteyen EKU'nun vizyonunu ve hedeflerini yansıtan çözümler yaratmak, markalarını ve yeni web siteleriyle neyi başarmak istediklerini anlamak için marka ile yakın bir şekilde çalıştık. Mevcut sitelerini kapsamlı bir şekilde analiz ettik ve yeniden tasarım için net bir plan ve strateji geliştirdik. Yeni sitenin içeriğini ve tasarımını EKU'nun beklentilerine ve marka imajına uyumlu olarak belirlediğimiz yeni kurumsal web sitesinin EKU'nun ruhunu ve vizyonunu gerçekten yakaladığına inanıyoruz.

Mobil öncelikli deneyim ve arayüz tasarımları

Kullanıcıların cihazları ne olursa olsun web sitesine hızlı ve kolay bir şekilde erişmelerini sağlayan sorunsuz bir mobil deneyim oluşturduk. Site, kullanıcıların cihazlarından bağımsız olarak sitede kolayca gezinebilmeleri ve etkileşimde bulunabilmeleri için kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlandı. Bu mobil öncelikli yaklaşım, EKU'nun web sitesinin başarılı bir şekilde yeniden tasarlanması ve geliştirilmesinin ayrılmaz bir parçasıydı.

eku-swiper-img-1
eku-swiper-img-2
eku-swiper-img-3
eku-swiper-img-4
eku-swiper-img-5
eku-swiper-img-6