eczacibasi.com.tr

Yapı ve tüketim ürünleri ile sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak faaliyet gösteren, Türkiye'nin en büyük kuruluşlarından birisi olan Eczacıbaşı Holding'in web sitesini yeniledik.

İş Ortağımız: Senfonico
Ne Yaptık?
  • Web Arayüz (UI) Tasarımı
  • Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı
  • Front-End Geliştirme
Ne Kullandık?
Eczacıbaşı Holding

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, başta yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen sanayi topluluklarından biridir.

eczacibasi.com.tr websitesini kim yaptı?

eczacibasi.com.tr web sitesinin Web Arayüz (UI) Tasarımı, Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı, Front-End Geliştirme, çalışmaları Epigra taraıfndan yapılmıştır.

Eczacıbaşı Holding kimdir?

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, başta yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen sanayi topluluklarından biridir. 2023 yılı itibariyle İstaç Web Arayüz (UI) Tasarımı, Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı, Front-End Geliştirme, alanlarındaki projelerinde Epigra ile çalışmaktadır.

Eczacıbaşı için web sitesini yeniden tasarlamak ve geliştirmek için çalıştığımız süreç boyunca ekibimiz, web tasarım ve yazılım geliştirme alanındaki uzmanlığımızı en yeni teknolojilerle bir araya getirerek müşterimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, ilgi çekici ve işlevsel bir web sitesi oluşturdu. Projenin zamanında ve beklentilere uygun olarak tamamlanmasını sağlamak için Eczacıbaşı ile yakın bir şekilde çalıştık. Proje tamamlandığında ulaştığımız nokta ise çok daha kullanıcı dostu, gelişmiş estetik öğelere ve işlevselliğe sahip bir web sitesi oldu. Türkiye'nin en değerli kuruluşlarından Eczacıbaşı ve partner ajanslarımızdan Senfonico ile birlikte sürecin ile parçası olmaktan gurur duyduğumuz bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Eczacıbaşı'nın 80. yılı...

80. yılını kutlayan Eczacıbaşı için yenilediğimiz web sitesi boyunca, Eczacıbaşı logosundan esinlenen animasyon ve interaktif öğelere yer verdik.

Mobil öncelikli deneyim ve arayüz tasarımları

Gelişmiş teknolojileri kullanarak, kullanıcıların cihazları ne olursa olsun web sitesine hızlı ve kolay bir şekilde erişmelerini sağlayan sorunsuz bir mobil deneyim oluşturduk. Site, kullanıcıların cihazlarından bağımsız olarak sitede kolayca gezinebilmeleri ve etkileşimde bulunabilmeleri için kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlandı. Bu mobil öncelikli yaklaşım, Eczacıbaşı'nın web sitesinin başarılı bir şekilde yeniden tasarlanması ve geliştirilmesinin ayrılmaz bir parçasıydı.