santafarma.com.tr

Uzun süredir birlikte çalıştığımız Santa Farma'nın web sitesini kurumsal ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yeniden tasarladık ve özel bir içerik yönetimi sistemi entegrasyonu gerçekleştirdik.

Ne Yaptık?
  • Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı
  • Web Arayüz (UI) Tasarımı
  • Front-End Geliştirme
  • Back-End Geliştirme
  • Kurumsal Web Sitesi (CMS)
Ne Kullandık?
Santa Farma

Santa Farma, 1944 yılından bu yana "sağlığa sağlık hizmeti sunma" misyonuyla sağlık sektörüne hizmet veren lider bir Türk ilaç firmasıdır.

santafarma.com.tr websitesini kim yaptı?

santafarma.com.tr web sitesinin Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı, Web Arayüz (UI) Tasarımı, Front-End Geliştirme, Back-End Geliştirme, Kurumsal Web Sitesi (CMS), çalışmaları Epigra taraıfndan yapılmıştır.

Santa Farma kimdir?

Santa Farma, 1944 yılından bu yana "sağlığa sağlık hizmeti sunma" misyonuyla sağlık sektörüne hizmet veren lider bir Türk ilaç firmasıdır. 2021 yılı itibariyle İstaç Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı, Web Arayüz (UI) Tasarımı, Front-End Geliştirme, Back-End Geliştirme, Kurumsal Web Sitesi (CMS), alanlarındaki projelerinde Epigra ile çalışmaktadır.

Ekibimiz Santa Farma'nın web sitesini yenilemekle görevlendirildi ve bu süreçte Santa Farma'nın çalışmalarının profesyonel ve modern doğasını çalışmalarımıza yansıtmak istedik. Bunu yapmak için, önceki web sitelerini analiz ederek işe başladık, mevcut pazarı analiz ettik ve iyileştirilmesi gereken alanların bir listesini çıkardık. Ardından, mevcut web sitesi içeriğini ve tasarımını yenilemeye yönelik bir plan için müşterimizle yakın bir şekilde çalıştık. Sonuç olarak, markanın kimliğine uygun yepyeni ve dinamik bir renk şemasını uygulamaya karar verdik, navigasyon yapısını optimize ettik ve ziyaretçilerin ilgisini çekecek görseller ile siteyi oluşturmayı uygun bulduk.

Tüm önemli tasarım değişikliklerini tamamladıktan sonra, sitenin içeriğini geliştirmeye geçtik. Zaten uzun zamandır bildiğimiz, takdir ettiğimiz ve paylaştığımız Santa Farma misyon ve vizyonunu site boyunca temsil edebilmek için, kurumsal iletişim ve pazarlama departmanları ile çok yakın çalıştık.

Ardından, yazılım ekibimiz ile sitenin tüm ihtiyaçlarının karşılanabilmesi ve tüm cihazlarda ve tarayıcılarda en iyi performansı verebilmesi için bir takım optimizasyon özellikleri barındıran bir içerik yönetim sistemi geliştirdik. Ek olarak, ekibimiz kullanıcıların verilerini korumak ve GDPR (KVKK) gibi düzenlemelere uygunluğu sağlamak için endüstri standardı güvenlik önlemleri kullandık. Bütün bu adımlar başarıyla tamamlandıktan sonra, siteyi yayınlamadan önce her bir sayfayı birden fazla cihazda test ettik ve potansiyel sorun noktalarını önceden tespit edip giderdik.

Nihayet, tüm ekibimizin aylarca süren sıkı çalışması ve özverisinin ardından her şey hazırdı - Santa Farma'nın yeni web sitesi başarıyla yayına alındı! 2013 yılından beri birlikte yürümekten gurur duyduğumuz Santa Farma'ya şirket ve ürünler hakkında iyi yapılandırılmış bilgiler içeren ve ziyaretçilere ve sağlık uzmanlarına keyifli bir gezinme deneyimi sunan çekici, gezinmesi kolay bir web varlığını hazırlayabilmekten mutluluk duyuyoruz!

Özel Sayfa Oluşturucu ve Ürün API'si

Şirketin kurumsal web sayfasını düzenlemek ve yönetmek sürecinde farklı sayfaların kolaylıkla oluşturulabilmesi için geliştirdiğimiz "building-block" özelliği esnek ve özelleştirilebilir anlamında büyük katkı sağladı.

Aynı zamanda geliştirdiğimiz ürün API'si şirketin dahili sistemleri ve Zone Portalları ile sorunsuz entegrasyon sağladı ve tüm projelerdeki ürün bilgilerinin merkezi şekilde yönetilmesi ve güncellenmesi sürecini kolaylaştırdı.

santa-farma-swiper-img-1
santa-farma-swiper-img-2
santa-farma-swiper-img-3
santa-farma-swiper-img-8
santa-farma-swiper-img-9
santa-farma-swiper-img-7
santa-farma-swiper-img-4
santa-farma-swiper-img-5
santa-farma-swiper-img-6
santa-farma-swiper-img-10
santa-farma-swiper-img-11
santa-farma-swiper-img-12