acibadem.edu.tr

Kurumsal web sitesi, uluslararası öğrenci ve aday öğrenci sayfaları ve dijital süreç tasarımları, özel içerik yönetim sistemi ve yazılım geliştirmeleri için Acıbadem Üniversitesi ile çalıştık.

Ne Yaptık?
  • Back-End Geliştirme
  • Front-End Geliştirme
  • Web Arayüz (UI) Tasarımı
Ne Kullandık?
Acıbadem Üniversitesi

Acıbadem Üniversitesi, 2007 yılında Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulan sağlık bilimleri alanında tematik bir üniversitedir. Sağlık hizmetlerinde 25 yıllık deneyim ve bilgi birikimiyle oluşan Acıbadem kültürünü yükseköğretime taşıyan üniversite; güçlü akademik kadrosu, gelişmiş teknolojik altyapısı ile alanında donanımlı ve sürekli gelişime açık sağlık profesyonelleri yetiştirir.

acibadem.edu.tr websitesini kim yaptı?

acibadem.edu.tr web sitesinin Back-End Geliştirme, Front-End Geliştirme, Web Arayüz (UI) Tasarımı, çalışmaları Epigra taraıfndan yapılmıştır.

Acıbadem Üniversitesi kimdir?

Acıbadem Üniversitesi, 2007 yılında Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulan sağlık bilimleri alanında tematik bir üniversitedir. Sağlık hizmetlerinde 25 yıllık deneyim ve bilgi birikimiyle oluşan Acıbadem kültürünü yükseköğretime taşıyan üniversite; güçlü akademik kadrosu, gelişmiş teknolojik altyapısı ile alanında donanımlı ve sürekli gelişime açık sağlık profesyonelleri yetiştirir. 2024 yılı itibariyle İstaç Back-End Geliştirme, Front-End Geliştirme, Web Arayüz (UI) Tasarımı, alanlarındaki projelerinde Epigra ile çalışmaktadır.

Acıbadem Üniversitesi ile kurumsal web sitelerini yeniden tasarlamak ve geliştirmek için çalıştık. Sürece mevcut web sitesini kapsamlı bir şekilde analiz ederek ve üniversiteden gereksinimleri toplayarak başladık. Ardından, yeni web sitesinin yapısını ve tasarımını görsel olarak haritalamak için wireframe ve taslak tasarımlar oluşturduk. Geliştirme süreci boyunca, üniversite personelinin web sitesini kolayca güncellemesini ve bakımını yapmasını sağlamak için kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemi olan (Statamic CMS)'i özelleştirdik ve kullandık. Ayrıca web sitesini arama motorları için optimize ettik ve tüm cihazlarda tamamen uyumlu olmasını sağladık. Kurumsal iletişim departmanı ile adeta tek bir ekipmiş gibi geçirdiğimiz ve çok uzun bir zamana yaydığımız süreç sonunda, Acıbadem markasının misyonunu ve değerlerini hedef kitlesine etkili bir şekilde ileten modern ve profesyonel bir web sitesi yaratmayı başardık.

Kullanıcı Dostu Bir Web Sitesi Yapısı Oluşturma

Sitede gezinmeyi kolaylaştırmak ve kullanıcı dostu hale getirmek için sağlam ve mantıklı bir yapı uygulamaya odaklandık. Bu kapsamda üniversitenin hedef kitlesinin ihtiyaçlarını ve tercihlerini anlamak için kullanıcı araştırmaları yaptık, sitenin ana bölümlerini ve alt sayfalarını özetleyen bir site haritası oluşturduk ve net ve açıklayıcı URL'ler ve düzgün biçimlendirilmiş başlık etiketleri kullandık. Bu uygulamalar neticesinde, yüzlerce sayfadan oluşan üniversite web sitesi için sağlam ve etkili bir yapı oluşturmayı başardık.

İş akış yönetimi ve özel yazılımlar

Aday öğrenci, burs başvurusu, akademisyen listeleme ve özdeğerlendirme sistemleri gibi pek çok farklı alanda özel iş akış yazılımları ve entegrasyonlar ile kurum içinde dijitalleşme süreçlerinde önemli bir rol üstlendik.

acibadem-swiper-img-1
acibadem-swiper-img-2
acibadem-swiper-img-3
acibadem-swiper-img-4
acibadem-swiper-img-5
acibadem-swiper-img-6
acibadem-swiper-img-7