PartyMag App

Kullanıcıların mekanlarda temassız ödeme yapabildiği, özel bir uygulama içi sadakat programı ile biletlerinden tasarruf edebileceği kişiselleştirilmiş bir etkinlik rehberi olan Partymag'i fikirden gerçeğe dönüştürdük.

Ne Yaptık?
  • Minimum Viable Product (MVP) Planlama
  • Dijital Ürün Geliştirme
  • Kurumsal Kimlik & Markalama
  • Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı
  • Web Arayüz (UI) Tasarımı
  • Mobil Uygulama (UI) Arayüz Tasarımı
  • Back-End Geliştirme
  • Front-End Geliştirme
  • iOS Uygulama Geliştirme
  • Android Uygulama Geliştirme
Ne Kullandık?
Partymag

PartyMag, şehrindeki en popüler etkinliklerde kullanıcılarının uygun fiyatlarla bilet satın alarak eğlenebilmeleri için tasarlanmış kişiselleştirilebilir bir gece hayatı rehberidir.

PartyMag App websitesini kim yaptı?

PartyMag App web sitesinin Minimum Viable Product (MVP) Planlama, Dijital Ürün Geliştirme, Kurumsal Kimlik & Markalama, Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı, Web Arayüz (UI) Tasarımı, Mobil Uygulama (UI) Arayüz Tasarımı, Back-End Geliştirme, Front-End Geliştirme, iOS Uygulama Geliştirme, Android Uygulama Geliştirme, çalışmaları Epigra taraıfndan yapılmıştır.

Partymag kimdir?

PartyMag, şehrindeki en popüler etkinliklerde kullanıcılarının uygun fiyatlarla bilet satın alarak eğlenebilmeleri için tasarlanmış kişiselleştirilebilir bir gece hayatı rehberidir. 2024 yılı itibariyle İstaç Minimum Viable Product (MVP) Planlama, Dijital Ürün Geliştirme, Kurumsal Kimlik & Markalama, Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı, Web Arayüz (UI) Tasarımı, Mobil Uygulama (UI) Arayüz Tasarımı, Back-End Geliştirme, Front-End Geliştirme, iOS Uygulama Geliştirme, Android Uygulama Geliştirme, alanlarındaki projelerinde Epigra ile çalışmaktadır.

Bir ürün ve yazılım geliştirme ajansı olarak, kişiselleştirilmiş bir etkinlik rehberi fikrini gerçek bir uygulamaya dönüştürmek için Partymag ile inanılmaz bir yolculuğa çıktık. Özenli sürecimiz sayesinde, Partymag'in kullanıcılar için kişiselleştirilmiş bir etkinlik deneyimi yaratma misyonu kavramını alıp somut bir şeye dönüştürmeyi başardık.

Partymag'in ana hedefini tanımlayarak işe başladık - kullanıcıların müzik zevklerine göre etkinlikleri keşfetmelerine yardımcı olmak, mekanlarda temassız ve hızlı ödeme, kolay biletleme ve çevrimiçi rezervasyon, her ödemede premium kullanıcılar için %5 - %20 arasında tasarruf sağlamak gibi özellikleri bu misyonu gerçeğe dönüştürmek olmazsa olmazlar olarak belirledik.

Başlangıç olarak, Partymag için yenilikçi ve kullanıcı dostu bir arayüz tasarladık ve geliştirdik; böylece kullanıcılar ilgi alanlarına uygun etkinlikleri hızlı ve sezgisel bir şekilde kolayca keşfedebileceklerdi. Ayrıca ödeme sağlayıcıları ile gerekli entegrasyonları tamamladık. Ek olarak, mekanların işletmeleri ve etkinliklerini yönetebilmeleri ve Partymag kullanıcılarına Partymag Pay ile ödeme yaparken özel indirimler tanımlayabilmeleri için yönetim paneli oluşturduk. Bu özellikler, endüstri standartlarında gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sağlamaya büyük katkıda bulundukları için platformun başarısının temel bileşenleriydi.

Tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak binlerce kullanıcıya kısa bir süre içerisinde ulaştık ve PartyMag'i bir fikirden gece hayatı için tam gelişmiş bir uygulamaya dönüştürme misyonumuzu başarıyla tamamladık!

O zamandan beri PartyMag, kullanıcılarına özellikle müzik zevklerine göre uyarlanmış etkinlikleri keşfetmenin daha kolay bir yolunu sunuyor. Hızlı biletleme ve ödeme süreçlerinin yanı sıra sadakat programı Partymag Pay üyelerine özel indirimler sayesinde her zamankinden daha fazla insana fayda sağlıyor!

Bu büyük projede birlikte böylesine büyük bir başarı elde ederek Partymag'in başarı hikayesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Etkinlik Aboneliği - Bir Kez Öde Daha Çok Keyfini Çıkar

Kullanıcıların ayda bir kez ödeme yapmaları karşılığında premium abonelik paketlerinin avantajlarına ek olarak Partymag'in özel davetlileri olarak etkinliklere katılmalarına olanak tanıyan özel "etkinlik aboneliği" fikrini ortaya attık ve farklı kapsamlarda 3 farklı abonelik türü oluşturduk

Bu, değer önerimizi çok daha net hale getirdi ve Partymag'i, en sevdikleri mekanların ve etkinliklerin tadını çıkarmak isteyen herkes için cazip hale getirdi ve insanların tek tek bilet satın alma konusunda endişelenmeden farklı yerlerde birden fazla gece deneyimi yaşamaları için bir yol sundu.

partymag-swiper-img-1
partymag-swiper-img-2
partymag-swiper-img-3
partymag-swiper-img-4