Zone Portal

2015 yılından beri çalışmalarını yürüttüğümüz, Türkiye'nin uzman hekim ve eczane eczacılarına özel geniş içeriğe sahip bilimsel danışmanlık platformu olan Zone Portalları'nı yeni trendler ışığında yeniledik, mobil uygulamasını geliştirdik.

Ne Yaptık?
  • Kurumsal Kimlik & Markalama
  • Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı
  • Web Arayüz (UI) Tasarımı
  • Front-End Geliştirme
  • Back-End Geliştirme
  • Android Uygulama Geliştirme
  • iOS Uygulama Geliştirme
Ne Kullandık?
Santa Farma

Santa Farma, 1944 yılından bu yana "sağlığa sağlık hizmeti sunma" misyonuyla sağlık sektörüne hizmet veren lider bir Türk ilaç firmasıdır.

2015 yılında, tıp uzmanları, doktorlar ve eczacılar için kapsamlı içerik sağlayan Türkiye'nin önde gelen öğrenme ve iletişim platformlarından birini oluşturmak üzere Santa Farma ile çalışmaya başladık. O zamandan bu yana devam eden anlaşmamızın da bir parçası olan son trendleri ve teknolojik gelişmeler ışığında portalları güncelleme görev tanımımızı yerine getirerek, yakın zamanda Zone Portal arayüzlerini yenileyerek aynı zamanda kullanıcıların en son güncellemelere çok daha hızlı ve kolay erişebilecekleri tamamlayıcı bir mobil uygulama oluşturduk.

Bu mobil uygulama sayesinde yüzlerce sağlık çalışanı artık sağlık alanındaki uzmanlık alanlarıyla ilgili geniş bir kaynak kütüphanesine her zamankinden daha rahat bir şekilde erişebiliyor.

Hepsine hükmedecek tek bir portal!

Zone Portal, sunduğu zengin olanaklarla, güvenilir bir çevrimiçi bilgi kaynağı arayan sağlık profesyonelleri için paha biçilemeyen bir bilgi kaynağı olma amacıyla tasarlandı.

Soru bankası, kullanıcıların bilgilerini ölçmek için testlere girmelerine ve belirli soruları yanıtlamalarına olanak tanırken; makaleler ve kütüphaneler, uzmanlık gerektiren konularda kapsamlı bir bilgi kaynağı olacak şekilde kullanıcıların erişimine sunuluyor. Aynı zamanda, literatür taraması, kullanıcıların bilimsel makaleler de dahil olmak üzere binlerce çevrimiçi ve çevrimdışı kütüphane kaynağını hızlı bir şekilde aramasına olanak tanırken videolar ve podcast'ler bölümleri bilgilendirici ve portallara özel olarak hazırlanmış görsel-işitsel içerikler sağlamaktadır.

 zone-swiper-img-2
 zone-swiper-img-1
 zone-swiper-img-3
 zone-swiper-img-4
 zone-swiper-img-5
 zone-swiper-img-6
 zone-swiper-img-7
 zone-swiper-img-8
 zone-swiper-img-9
 zone-swiper-img-10
 zone-swiper-img-11
 zone-swiper-img-12