Paylaş Büyüsün

Dr. Yankı Yazgan, ekibi Güzel Günler ve partner ajansımız Sağlık Bahçesi ile birlikte çocuk veya gençlere ilişkin paylaşım platformu olan Paylaş Büyüsün'ü hayata geçirdik.

İş Ortağımız: Sağlık Bahçesi
Ne Yaptık?
  • Android Uygulama Geliştirme
  • Back-End Geliştirme
  • Front-End Geliştirme
  • Tasarım
  • Web Arayüz (UI) Tasarımı
Ne Kullandık?
Paylaş Büyüsün websitesini kim yaptı?

Paylaş Büyüsün web sitesinin Android Uygulama Geliştirme, Back-End Geliştirme, Front-End Geliştirme, Tasarım, Web Arayüz (UI) Tasarımı, çalışmaları Epigra taraıfndan yapılmıştır.

2024 yılı itibariyle İstaç Android Uygulama Geliştirme, Back-End Geliştirme, Front-End Geliştirme, Tasarım, Web Arayüz (UI) Tasarımı, alanlarındaki projelerinde Epigra ile çalışmaktadır.

Ebeveynleri çeşitli konularda eğitmek için Paylaş Büyüsün adlı bir çocuk ve ergen gelişimi forumu geliştirdik. Aynı zamanda PIE adını verdiğimiz platform, ebeveynlerin soru sormaları, deneyimlerini paylaşmaları ve diğer ebeveynler ile çocuk ve ergen gelişimi uzmanlarıyla etkileşime girmeleri için güvenli ve destekleyici bir alan sağlıyor. Forumun kullanıcı dostu ve gezinmesi kolay olmasını sağlamak için ortaklarımız Sağlık Bahçesi ve Yankı Yazgan (Güzel Günler) ile yakın işbirliği içinde çalıştık. Ayrıca, topluluk katılımını teşvik etmek ve tartışmaları kolaylaştırmak için çeşitli özellikler uyguladık. Çocuk ve ergen gelişimi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen ebeveynler için değerli bir kaynak oluşturmuş olmaktan gurur duyuyoruz.

Kullanılabilir tasarım, anlaşılır veri mimarisi....

Tüm ekranları kullanıcıların aradıkları bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarını sağlayan kategorize edilmiş içerikler ile birlikte; kolay ve içgüdüsel olarak kullanılabilecek, kolay bir deneyim düşünülerek tasarladık.

iOS/Android Mobil Uygulamaları

Ayrıca, ebeveynlerin mobil cihazları aracılığıyla platforma kolay erişimini sağlamak için hem iOS hem de Android platformları için native(yerel) mobil uygulamalar geliştirdik. Uygulama, ebeveynlerin yeni tartışmaları ve içeriği takip etmelerini kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda daha geniş bir kitleye ulaşmamızı sağladı.

Mobil uygulamanın kullanıcı dostu olmasını ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunmasını sağlamak için ortaklarımızla yakın işbirliği içinde çalıştık.

paylas-buyusun-swiper-img-1
paylas-buyusun-swiper-img-2
paylas-buyusun-swiper-img-3
paylas-buyusun-swiper-img-4
paylas-buyusun-swiper-img-5
paylas-buyusun-swiper-img-6
paylas-buyusun-swiper-img-7