evinidodola.com

Kısa dönem gayrimenkul kiralama girişimi olan Evini Dodola'nın kurumsal web sitesi ile birlikte ev sahibi yönetim panellerini içeren ürün arayüz tasarımları ve geliştirmelerini tamamladık.

Ne Yaptık?
  • Front-End Geliştirme
  • Back-End Geliştirme
  • Tasarım
  • Web Arayüz (UI) Tasarımı
Ne Kullandık?
Evini Dodola

Evini Dodola, mülk sahiplerinin mülklerini Airbnb gibi dijital platformlarda listeyerek ve rezervasyon, temizlik, misafir iletişimi gibi süreçleri yöneterek ev sahiplerinin kısa dönemli kiralama modeliyle daha fazla kazanmalarını hedefleyen bir girişimdir.

evinidodola.com websitesini kim yaptı?

evinidodola.com web sitesinin Front-End Geliştirme, Back-End Geliştirme, Tasarım, Web Arayüz (UI) Tasarımı, çalışmaları Epigra taraıfndan yapılmıştır.

Evini Dodola kimdir?

Evini Dodola, mülk sahiplerinin mülklerini Airbnb gibi dijital platformlarda listeyerek ve rezervasyon, temizlik, misafir iletişimi gibi süreçleri yöneterek ev sahiplerinin kısa dönemli kiralama modeliyle daha fazla kazanmalarını hedefleyen bir girişimdir. 2024 yılı itibariyle İstaç Front-End Geliştirme, Back-End Geliştirme, Tasarım, Web Arayüz (UI) Tasarımı, alanlarındaki projelerinde Epigra ile çalışmaktadır.

Yeni ve rekabetçi bir sektör olan Airbnb yönetim sektöründe bir startup olarak hayatına başlayan Evini Dodola, markasını ve hizmetlerini etkili bir şekilde anlatabileceği bir web sitesi ve mülk sahipleri için bir uygulamaya ihtiyaç duyuyordu. Kurumsal web sitelerini ve uygulamalarını tasarlamak ve geliştirmek için bizimle çalışmayı tercih ettiler.

İşe Evini Dodola'nın pazar araştırması ve hedef kitlesinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak için kullanıcı araştırması yaparak başladık. Bu bilgilerle modern, profesyonel ve kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturduk. Ayrıca, Evini Dodola'nın iş modeline özel ihtiyaçlarını desteklemek için, ev sahiplerinin kullanabileceği tüm raporları, rezervasyonları, derecelendirmeleri ve kazanç istatistiklerini görebilecekleri özel bir yönetim paneli içeren bir uygulama tasarladık.

Sonuç, mülk sahipleri ve müşterimizin tüm süreçleri dijital olarak yönetebildiği başarılı bir uygulama ve kısa bir süre zarfında 20'den fazla mülkü yönetecek kadar büyüyen bir Evini Dodola oldu. Bu maceranın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Gayrimenkul Kiralama Deneyimini Yeniden Tanımlamak

Ev sahipleri için ayrıntılı incelemeler, derecelendirmeler, rezervasyon yönetimi ve rezervasyonlarına ve mülklerinden elde ettikleri gelire ilişkin özel raporlar gibi özelliklerle kullanıcı dostu bir platform oluşturmak için çok çalıştık.

evinidodola-swiper-img-1
evinidodola-swiper-img-2
evinidodola-swiper-img-3
evinidodola-swiper-img-4
evinidodola-swiper-img-5
evinidodola-swiper-img-6
evinidodola-swiper-img-7