gulfsigorta.com.tr

Pegasus, Türk Hava Yolları gibi pek çok üçüncü parti entegrasyonu ve online sigortalama işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayan yazılımları geliştirmenin haricinde Gulf Sigorta kurumsal web sitesini yeniden tasarladık ve içerik yönetim sistemini geliştirdik.

Ne Yaptık?
  • Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı
  • Web Arayüz (UI) Tasarımı
  • Front-End Geliştirme
  • Back-End Geliştirme
Ne Kullandık?
Gulf Sigorta

Aslen 2013 yılında Turins Sigorta adıyla hizmet vermeye başlayanGulf Sigorta, 2016 yılı Haziran ayında çok uluslu GULF INSURANCE GROUP K.S.C.P’nin yatırımı ile olarak Türkiye Pazarı’na yeni adıyla hizmet vermeye başlamıştır.

gulfsigorta.com.tr websitesini kim yaptı?

gulfsigorta.com.tr web sitesinin Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı, Web Arayüz (UI) Tasarımı, Front-End Geliştirme, Back-End Geliştirme, çalışmaları Epigra taraıfndan yapılmıştır.

Gulf Sigorta kimdir?

Aslen 2013 yılında Turins Sigorta adıyla hizmet vermeye başlayanGulf Sigorta, 2016 yılı Haziran ayında çok uluslu GULF INSURANCE GROUP K.S.C.P’nin yatırımı ile olarak Türkiye Pazarı’na yeni adıyla hizmet vermeye başlamıştır. 2024 yılı itibariyle İstaç Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı, Web Arayüz (UI) Tasarımı, Front-End Geliştirme, Back-End Geliştirme, alanlarındaki projelerinde Epigra ile çalışmaktadır.

Yenilenen kimliği sonrasında yeniden tasarımını ve geliştirilmesini üstlendiğimiz Gulf Sigorta kurumsal web sitesi modern ve görsel olarak çekici bir tasarıma sahip ve kullanıcılara sorunsuz bir deneyim sunmak için iş ortakları ve sigorta hizmetleri için çeşitli 3. taraf API entegrasyonları içeriyor. Tüm ihtiyaçlarının ve gereksinimlerinin karşılandığından emin olmak için Gulf Sigorta ekibiyle süreç boyunca yakın bir şekilde çalıştık. Beklentilerini karşıladığını umduğumuz çalışmalar kapsamında kurumsal web sitesi de dahil olmak üzere farklı sistemler ve ürünleri teslim etmiş olmaktan olmaktan gurur duyuyoruz.

Dönüşüm odaklı bir web sitesi deneyimi

Tasarım süreçlerinin tamamında, anlaşılır, gezinmesi kolay bir web sitesi deneyimini oluşturmak ve kullanıcıların sezgisel ve kolaylıkla kullanabilecekleri bir web sitesi oluşturabilmeyi hedefledik. Bu nedenle ürünlere özel simgeler kullandık.

Online Sigortacılık İşlemleri

Kullanıcıların ve acentelerin online sigortacılık işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için özel sayfalar ve deneyimler tasarladık. CRM ve Salesforce entegrasyonları için çözümler ürettik. Kamil Koç, Pegasus ve Türk Havayolları gibi büyük şirketlerin de dahil olduğu farklı süreçlerde farklı ürünler için Gulf Sigorta Sigorta arabirimlerini kullanarak özel çözümler yarattık.

gulf-swiper-img-1
gulf-swiper-img-2
gulf-swiper-img-3
gulf-swiper-img-4